Hejto.pl
Dodaj post

Wpisz coś do wyszukania (minimum 2 znaki)

#pokemongo

Wirtuoz

w Pokemon

1piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Tydzień temu mieliśmy ostatni pojedynek z 2 generacji. Wygrywa Ho-Oh (47%), Lugia na drugim (37%), Celebi na trzecim (16%). Tym akcentem opuszczamy Johto.

Witam w Hoenn, czas na generację 3.

Rozpoczynamy od starterów i wybieramy z tej oto trójki:

1. cool gekon

2. karate kurczak

3. memiczny aksolotl

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony starter z trzeciej generacji pokemonów?

  • Treecko22% (6 głosów)
  • Torchic41% (11 głosów)
  • Mudkip37% (10 głosów)

27 głosów

Wirtuoz3piorunów

Wybór był trudny, bo startery z tej generacji podobają mi się o wiele bardziej od tych z poprzedniej.

Torchic jest spoko, ale Blaziekn totalnie do mnie nie trafia. Wygląda zbyt dziwnie, jakby tracił cały ten koncept kurczaka.

Mudkip to gwiazda internetowych memów, ale przez to stał się nudny. Zresztą jego ewolucje wyglądają średnio, dopiero Mega Swampert wygląda fajnie.

Treecko najbardziej przypadł mi do gusty. Z trawką w pysku wygląda jak cowboy. Sceptile i jego wersja Mega wyglądają trochę za bardzo jak choinka, ale najprzyjemniej mi się nimi grało. Dlatego głos na niego.

Wirtuoz

w Pokemon

3piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie wybieraliśmy ulubionego baby pokemona z 2 generacji. W sumie bez niespodzianek wygrywa Togepi (46%), dalej mamy Pichu (32%) i Elekid/Magby (18%). Duet Cleffa/Igglybuff miał zero głosów xD

Dziś ostatni pojedynek z 2 generacji, którym pożegnamy Johto. Powinna być to walka duetu legend z wieży, ale dołożyłem tu jeszcze mitycznego leśnego duszka. Którego nie miałbym z kim potem sparować, wiec też weźmie udział w ty pojedynku. Walkę czas zacząć, wybieramy między:

1. Mistrz legendarnych ptaków

2. Mistrz legendarnych psów

3. Mityczna leśna cebula

Zapraszam do głosowania.

   

Kogo lubisz bardziej?

  • Lugia44% (11 głosów)
  • Ho-Oh40% (10 głosów)
  • Celebi16% (4 głosy)

25 głosów

Wirtuoz1piorunów

Głos na Lugię. Ten pokemon przynajmniej wygląda interesująco, trochę dziwnie ale lepsze to niż kompletna nijakość. Bo z czym tu konkurować? Z kolejnym feniksowatym ptaszkiem czy może z cebulą.
Nie przepadam za Celbi, bo jeden z najgorszych filmów pokemon był właśnie o nim. Ho-Oh jeszcze się jakoś się trzyma, ale i tak wybieram Lugię.

Pokaż więcej komentarzy (3)

Wirtuoz

w Pokemon

1piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie wybieraliśmy najlepszego legendarnego pieska. Zwyciężył Entei 53%, na drugim miejscu był Suicine 33%, trzecie miejsce przypadło Raikou 13%.

Dziś czas na typ pokemonów który zadebiutował w 2 generacji, w 3 miał delikatną kontynuację, a później w 4 znów wszedł ze spora ilością pokemonów. Jednak od tamtego czasu nie był kontynuowany,choć pojedyncza sztuka pojawiła się w najnowszej 8 generacji. Mowa oczywiście o baby pokemonach.

Rozumiem ten koncept, ale uważam go za totalnie chybiony. Ot zapchaj dziura, aby dodać coś do mechaniki rozmnażania pokemonów. Zwykle wizualnie nie są specjalnie ciekawe i służą tylko do uzyskania wpisu w pokedeksie. Nawet nie chce mi się wymyślać dla niech suchych żartów.

Dziś do wyboru mamy ulubionego pokedzieciaka z wesołej gromadki 8 stworków.

Pichu

Cleffa

Igglybuff

Togepi

Tyrogue

Smoochum

Elekid

Magby

Trochę lipa bo mogę dać tylko 5 opcji w ankiecie, więc musiałem pokombinować i dodać w parach. Teraz ankieta ma mało sensu, ale nic nie poradzę. Zresztą obstawiam, że wygra Pichu albo Togepi.

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony baby pokemon z 2 generacji?

  • Pichu32% (9 głosów)
  • Cleffa / Igglybuff4% (1 głos)
  • Togepi43% (12 głosów)
  • Tyrogue / Smoochum4% (1 głos)
  • Elekid / Magby18% (5 głosów)

28 głosów

Wirtuoz0piorunów

Wygrywa Togepi, bo najlepiej kojarzę go z anime. Dodatkowo najpierw poznaliśmy właśnie jego, a nie jego ewolucję, więc wygląda oryginalnie, a nie jak mniejsza wersja znanego nam już stworka. Pomysł że z jajka wykluło się jajko trochę mnie bawi.
Reszta jest nudna, tylko Elekid wygląda ciekawie z tą wtyczką na głowie.

Pokaż więcej komentarzy (3)

Wirtuoz

w Pokemon

2piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubioną ewolucją Eevee został Umbreon. Zdobył 85% głosów i dosłownie rozniósł Espeon'a i jego marne 15%.

Dziś wybieramy ulubionego legendarnego pieska. Wiem że to są legendarne bestie, ale wolę mówić pieski. Tak czy inaczej do wyboru mamy:

1. Muttley

2. Scooby Doo

3. Huckleberry

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony legendarny piesek?

  • Raikou23% (5 głosów)
  • Entei45% (10 głosów)
  • Suicune32% (7 głosów)

22 głosów

Wirtuoz0piorunów

Głos na wulkanicznego pieska - Entei.
Tak ogólnie to uważam to trio za strasznie nudne, taka powtórka z rozrywki względem 1 generacji. Nie mam żadnych większych sympatii do żadnego z nich, jedynie z Entei mam jakieś wspomnienia, bo posiadam 3 film kinowy na kasecie (dodawali do niego fajną kartę).

Koneser

w Gry

2piorunów

Dodawajcie mnie do znajomych, jestem rzetelnym prezentodawcą i takich samych szukam do siebie. Dodałem sporo ludzi z tagu i tu i na wykopie i lekka reka 3/4 przestaje odsyłać prezenty po drugim xd

Mój kod: 8087 3012 4314

I jakby ktoś jeszcze nie grał, a chciał zacząć ref kodzik po którym i ja i wy dostaniecie bonusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ref kodzik: D6KDGCD84

 

Osobistość1piorunów

@CzaplaCzarna Mam ten sam problem :confused: o ile do trzeciego etapu wielu często wysyła i odbiera, to ostatni etap przyjaźni mało kiedy się wbija. Dodałem :smiley:

Pokaż więcej komentarzy (2)

Wirtuoz

w Pokemon

3piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym starterem pierwszej generacji został - Cyndaquil. Zdobył ponad 39% głosów. Wiedziałem że pewnie wygra, za to co ciekawe na 2 miejscu mamy remis Chicorita i Totodail po 30,5%.

Dziś wybieramy ulubioną ewolucję Eevee. W tej generacji przybyły nam tylko dwie, ale za to liczę na bardziej wyrównany pojedynek. Do wyboru mamy:

1. Hasztag dzienna

2. Hasztag nocna

Zapraszam do głosowania.

   

Jaka jest twoja ulubiona ewolucja Eevee? ( z gen2 )

  • Espeon18% (5 głosów)
  • Umbreon82% (23 głosy)

28 głosów

Inspirator0piorunów

@92feliks z punktu widzenia mechaniki tak ale czy takie poksy ewentualnie ruchy były na tyle dogodnie dostępne żeby kontrować dark jak się grało w gold silver

Specjalista0piorunów

@tobaccotobacco no to jak spojrzysz na dostępne ataki w pierwszej i drugiej generacji, to wiele ich nie było, tylko 8-10, a nie jak teraz po kilkadziesiąt. Więc jak już miałaś dark (czy jakiegokolwiek innego) pokemona, to może jeden czy dwa ataki miał dostępne w tym typie

Pokaż więcej komentarzy (6)

Wirtuoz

w Pokemon

4piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie wybraliście Mewtwo, który zdobył 76% głosów, czym zademonstrował że nowe jest lepsze. Dlatego dzisiaj zaczynamy nową generacje pokemonów.

Witam w Johto.

Rozpoczynamy od starterów i wybieramy z tej oto trójki:

1. śmieszna kalarepa

2. ognista ryjówka

3. wielkogęby krokodyl

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony starter z drugiej generacji pokemonów?

  • Chikorita31% (13 głosów)
  • Cyndaquil40% (17 głosów)
  • Totodile29% (12 głosów)

42 głosów

Pokaż więcej komentarzy (5)

Sum

w PokemonGO

4piorunów

w końcu udało mi się dzisiaj odebrać ostatni gift monsoon i cała kolekcja + medal na moim koncie :smiley:

teraz tylko zbierac cukierki i jeszcze 16 robaków czeka na ewolucję w pięknego motyla :grinning:

  

Pokaż więcej komentarzy (2)

Wirtuoz

w Pokemon

3piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubioną ewolucją Eevee został Flareon ( 40% ). Wielu z was uznało go za najlepszego kompana dla trenera pokemonów. Drugie miejsce ma Jolten (31% ), trzecie zaś Vaporeon (28%).

Sytuacja odwrotna do pojedynku na wykopie. Widać tam było więcej ludzi którzy nie oparli się urokowi i kompatybilności niebieskiej ryby.

Dziś pojedynek tytanów, mityczny vs legendarny. Pierwowzór vs ulepszona wersja.

1. "OG" Mew

2. "Dolly" Mewtwo

Zapraszam do głosowania. Ta ankieta kończy pojedynki z gen1, więc w kolejną niedzielę zaczynamy gen2. Czas pożegnać Kanto, od lutego czas na Johto.

Kogo lubisz bardziej?

  • Mew22% (5 głosów)
  • Mewtwo78% (18 głosów)

23 głosów

Fenomen0piorunów

@Habemus_canem Mew jest praktycznie od ręki zdyskwalifikowany ze względu na to, że można go dostać tylko poprzez glitch w grze. Otrzymanie go w legitny sposób wymagało udziału w eventach Nintendo co przekreśla obecnie wszystkie szanse na dostanie tego pokemona

Pokaż więcej komentarzy (2)

Wirtuoz

w Pokemon

6piorunów

Ostatni post nadganiający, od jutra już normalne niedzielne cotygodniowe pojedynki.

W poprzedniej ankiecie ulubionym legendarnym ptakiem został - Zapdos. Zdobył 48% głosów, kolejny był Articuno z 40%. Moltres musiał zadowolić się tylko 12% głosów.

Dziś wybieramy ulubioną ewolucję Eevee. Chodzi tylko o eeveelucję z pierwszej generacji, może kiedyś będzie pojedynek wszystkich ewolucji. Tymczasem do wyboru mamy:

1. kształt wody

2. grom w raju

3. firefox

Zapraszam do głosowania.

Jaka jest twoja ulubiona ewolucja Eevee? ( z gen 1 )

  • Vaporeon27% (14 głosów)
  • Jolteon31% (16 głosów)
  • Flareon41% (21 głosów)

51 głosów

Pokaż więcej komentarzy (3)

Wirtuoz

w Pokemon

4piorunów

Czas na kolejny pojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym starterem pierwszej generacji został - Charmander.

Zdobył ponad 31% głosów, co ciekawe kolejne miejsca zdecydowanie różniły się od tych z wykopu. Tam ankieta trwała dłużej, może to dlatego, albo to że zapomniałem dodać tagi w poprzednim wpisie. Pewnie nigdy się nie dowiemy.

Wykop:

1. Charmander 2. Bulbasaur 3. Eevee 4. Squirtle 5. Pikachu

Hejto:

1. Charmander 2. Squirtle 3. ex aequo Bulbasaur i Pikachu 5. Eevee

Dziś wybieramy ulubionego legendarnego ptaka. Do wyboru mamy:

1. kurczak z zamrażalnika

2. kurczak z sieci wysokiego napięcia

3. kurczak z ogniska

Zapraszam do głosowania.

Jaki jest twój ulubiony legendarny ptak?

  • Articuno38% (13 głosów)
  • Zapdos50% (17 głosów)
  • Moltres12% (4 głosy)

34 głosów

Pokaż więcej komentarzy (3)

Sum

w Pokemon

5piorunów

w końcu się udało, choć ciężko było znaleźć odpowiednią osobę :grinning:

jeszcze tylko Monsoon i Sun

 

Pokaż więcej komentarzy (4)