Hejto.pl
Dodaj post

Wpisz coś do wyszukania (minimum 2 znaki)

#pokemon

Wirtuoz

w Pokemon

5piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym pokedzieciakiem czwartej generacji został Riolu (37,04%), na drugim Bonsly (34,78%). Wyszło trochę dziwnie bo były 2 ankiety, gdyby była tylko jedna i tak zapewne wygrałby Riolu.

Wracamy dziś do ewolucji Eevee. W tej generacji doszły dwa nowe warianty, więc można wybrać między:

1. Marihuana

2. Methamphetamina

Zapraszam do głosowania.

   

Jaka jest twoja ulubiona ewolucja Eevee? ( z gen4 )

  • Leafeon69% (20 głosów)
  • Glaceon31% (9 głosów)

29 głosów

Wirtuoz0piorunów

Głos na Glaceon'a.

Trudny był to wybór. Jednak lodowy podoba mi się odrobinę bardziej, ale tylko odrobinę, zdecydowały detale. Zresztą w roślinnej kategorii jest większy wybór fajnych poków, za to w lodowej już nie.

Wirtuoz

w Pokemon

6piorunów

Ankieta 2/2

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym pokedzieciakiem trzeciej generacji został Azuril (59,26%), Waynut zgarnął (40,74%).

Po małej wtopiw wracamy dziś do 4 generacji, jednak nie opuszczamy tematu pokedzieciaków. W tej generacji doszło ich aż 8, czyli tyle samo co w 2 generacji. Tak samo jak tam mam problem, bo ankieta nie pomieści 8 uczestników. Dlatego zdecydowałem się rozdzielić ten pojedynek na 2 ankiety po cztery pokemony. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale innej opcji mi brakuje.

Wybierzmy więc ulubionego baby pokemona z 4 generacji:

5. Happiny

6. Munchlax

7. Riolu

8. Mantyke

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony baby pokemon z 4 generacji?

  • Happiny0% (0 głosów)
  • Munchlax32% (10 głosów)
  • Riolu42% (13 głosów)
  • Mantyke26% (8 głosów)

31 głosów

Pokaż więcej komentarzy (5)

Wirtuoz

w Pokemon

6piorunów

Ankieta 1/2

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym pokedzieciakiem trzeciej generacji został Azuril (59,26%), Waynut zgarnął (40,74%).

Po małej wtopie wracamy dziś do 4 generacji, jednak nie opuszczamy tematu pokedzieciaków. W tej generacji doszło ich aż 8, czyli tyle samo co w 2 generacji. Tak samo jak tam mam problem, bo ankieta nie pomieści 8 uczestników. Dlatego zdecydowałem się rozdzielić ten pojedynek na 2 ankiety po cztery pokemony. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale innej opcji mi brakuje.

Wybierzmy więc ulubionego baby pokemona z 4 generacji:

1. Budew

2. Chingling

3. Bonsly

4. Mime Jr.

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony baby pokemon z 4 generacji?

  • Budew29% (7 głosów)
  • Chingling17% (4 głosy)
  • Bonsly33% (8 głosów)
  • Mime Jr.21% (5 głosów)

24 głosów

Pokaż więcej komentarzy (3)

Wirtuoz

w Pokemon

6piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym starterem czwartej generacji został Turtwig (44,83%), na drugim Piplup (31,03%), ostatnie miejsce ma Chimchar (24,14%).

Wyrównany pojedynek i pierwsze zwycięstwo dla roślinnego startera.

Dziś musimy na chwilę wrócić do 3 generacji, bo przypadkiem pominąłem jeden pojedynek. Szybko to nadrobimy, czas rozpocząć pojedynek pokedzieciaków. Do wyboru mam:

1. 😒 smutasa

2. :smiley: wesołka

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony baby pokemon z 3 generacji?

  • Azurill59% (17 głosów)
  • Wynaut41% (12 głosów)

29 głosów

Pokaż więcej komentarzy (7)

Wirtuoz

w Pokemon

4piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Kosmiczny pojedynek wygrał Jirachi zgarniając okrągłe 62,5%, Deoxys z 37,5% to dla mnie niespodzianka. Był to ostatni pojedynek z 3 generacji.

Witam w Sinnoh, czas na generację 4.

Rozpoczynamy od starterów i wybieramy z tej oto trójki:

1. Rammus

2. Wukong

3. Anivia

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony starter z czwartej generacji pokemonów?

  • Turtwig47% (15 głosów)
  • Chimchar25% (8 głosów)
  • Piplup28% (9 głosów)

32 głosów

Wirtuoz2piorunów

Te pokemony z pierwszej i ewentualnie drugiej generacji były fajne, te reszte to jakieś dosłownie "pokemony". Dziwaczne i brzydkie. Pierwsze formy starterów takie jeszcze do zwierząt podobne a dalej to jakieś kosmiczne istoty.

Pokaż więcej komentarzy (7)

Wirtuoz

w Pokemon

6piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Pokemonywm wielkanocnym króliczkiem został Azumarill (46,88%), na drugim miejscu Buneary/Lopunny (25%), trzecie miejsce miał Scorbunny/Raboot/Cinderace (21,88%).

Jestem zaskoczony popularnością Azumarilla, bo osobiście nigdy go jakoś nie polubiłem, może wygrał bo trochę przypomina pisankę.

Dziś wracamy do 3 generacji, a dokładniej na jej ostatni pojedynek. Będzie to istnie kosmiczna bitwa, bo oba pokemony są związane z kosmosem. Jeden niczym spadająca gwiazda spełnia życzenia, a drugi jak rasowy hollywoodzki ufok przylatuje na komecie. Czas wybrać pomiędzy:

1. Grogu

2. Skurwiwij

Zapraszam do głosowania.

Jaki jest twój ulubiony kosmiczny pokemon?

  • Jirachi58% (11 głosów)
  • Deoxys42% (8 głosów)

19 głosów

Wirtuoz1piorunów

Głos na Deoxys.

Prosty wybór. Design nawiązujący do DNA, 4 fajne formy, ladana wersja shiny. Nijaka gwiazdka nie ma szans.
Dodatkowo po obejrzeniu 6 filmu, uważam że Jirachi jest creepy jak cholera.

https://media3.giphy.com/media/jYpSOnXqy5Spy/giphy.gif

Giphy
Pokaż więcej komentarzy (3)

Wirtuoz

w Pokemon

7piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Waszym ulubiony starożytny pokemon został Rayquaza (49%), na drugiej pozycji wylądował Groudon (27%), najmniej popularny był Kyogre (24%).

Spodziewałem się takich wyników, gdyż mecha smok wygląda świetnie i ma fajną shiny wersję.

Dziś z okazji Wielkanocy będziemy mieli tematyczny pojedynek specjalny. Wybierzemy ulubionego pokemona królika. Znalazło się ich całkiem sporo, bo aż osiem, jest typ: wodny, normalny, ziemny i ognisty. Do wyboru do koloru zupełnie jak pisanki w koszyku.

Zapraszam do głosowania.

Jaki jest twój ulubiony pokemon królik?

  • Azumarill50% (18 głosów)
  • Buneary / Lopunny22% (8 głosów)
  • Bunnelby / Diggersby6% (2 głosy)
  • Scorbunny / Raboot / Cinderace22% (8 głosów)

36 głosów

Wirtuoz3piorunów

Głos na Lopunny.

Nie jestem fanem tych uszastych pokemonów. Azumaril jest dla mnie brzydszy od zwykłego Marilla. Buneary to nic ciekawego. Bunnelby wyglada całkiem ok. Diggersby jest paskudny i wygląda jak umorusany kupą. Ognisty starter z 8 generacji nie przypadł mi do gustu.

jak sami widzicie nie pozostaje mi nic innego niż zagłosować na Lopunny z powodów estetycznych ( ͡º ͜ʖ͡º) jak i memicznych.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Wirtuoz

w Pokemon

5piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W pojedynku odrzutowców zwyciężył Latios (63%), zdobył prawie dwa razy tyle głosów co Latias (37%).

Dziś naprawdę ciekawy pojedynek, bo na ring wchodzą Super-starożytne Pokemony (kiedyś zwane pogodowym trio). Pojedynek powinien być zaciekły, więc wybierajmy legendę jak z hebrajskich mitów.

1. Leviathan

2. Behemoth

3. Ziz

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony starożytny pokemon?

  • Kyogre22% (9 głosów)
  • Groudon27% (11 głosów)
  • Rayquaza51% (21 głosów)

41 głosów

Pokaż więcej komentarzy (4)

GURU

w Heheszki

50piorunów

   

Osobistość3piorunów

Jak juz sie czepiacie tam wyżej, to moze to wlasnie inne nieznane zaklęcie którego intencji nie trzeba byc pewnym tak jak Sectumsempra z ksiazki :smiley: wiadomo, to tylko mem ale jak juz sie czepiac...

Koneser0piorunów

@360obrot jak już jest podwójne czepialstwo to w wypadku Sectumsempry była intencja bo Harry akurat chciał wyrządzić krzywdę Malfoyowi, a samo zaklęcie było opatrzone komentarzem "na wrogów"

Pokaż więcej komentarzy (6)

Wirtuoz

w Pokemon

2piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym legendarnym tytanem został Registeel (50%), na drugim Regice (38%), ostatnie miejsce ma Regirock (12%).

Dziś kolejne legendarne pokemony z 3 generacji, a dokładnie to Eon Duo. Dwa bardzo podobne pokemony, designem przypominające odrzutowce. Czas wybrać lepszego.

1. Knuckles the Echidna

2. Sonic the Hedgehog

Zapraszam do głosowania.

   

Kogo lubisz bardziej?

  • Latias45% (5 głosów)
  • Latios55% (6 głosów)

11 głosów

Pokaż więcej komentarzy (2)

Wirtuoz

w Pokemon

2piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie ulubionym starterem trzeciej generacji został Torchic (42%), na drugim Mudkip (33%), ostatnie miejsce ma Treecko (25%).

Dziś wybieramy ulubionego legendarnego tytana. Kiedyś nazywani byli "Regi trio" albo "Titan trio", dzieś jest ich już piątka. W tym pojedynku wezmą udział przedstawiciele 3 generacji, pozostała dwójka będzie miała kiedyś swój pojedynek, a daleko w przyszłości powlaczą wszystkie naraz.

Bez przedłużania dzis do wyboru mamy:

1. Dwayne „The Rock” Johnson

2. O'Shea „Ice Cube” Jackson

3. Sylvester Stallone

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony legendarny tytan?

  • Regirock18% (2 głosy)
  • Regice27% (3 głosy)
  • Registeel55% (6 głosów)

11 głosów

Inspirator0piorunów

Pieprzniczka, solniczka i kosz na śmieci. Cała rodzina regi jest nudna, a jest przecież jeszcze Regigigas, Regieleki, Regidrago, przynajmniej te nowsze ładniejsze.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Wirtuoz

w Pokemon

1piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Tydzień temu mieliśmy ostatni pojedynek z 2 generacji. Wygrywa Ho-Oh (47%), Lugia na drugim (37%), Celebi na trzecim (16%). Tym akcentem opuszczamy Johto.

Witam w Hoenn, czas na generację 3.

Rozpoczynamy od starterów i wybieramy z tej oto trójki:

1. cool gekon

2. karate kurczak

3. memiczny aksolotl

Zapraszam do głosowania.

   

Jaki jest twój ulubiony starter z trzeciej generacji pokemonów?

  • Treecko22% (6 głosów)
  • Torchic41% (11 głosów)
  • Mudkip37% (10 głosów)

27 głosów

Wirtuoz3piorunów

Wybór był trudny, bo startery z tej generacji podobają mi się o wiele bardziej od tych z poprzedniej.

Torchic jest spoko, ale Blaziekn totalnie do mnie nie trafia. Wygląda zbyt dziwnie, jakby tracił cały ten koncept kurczaka.

Mudkip to gwiazda internetowych memów, ale przez to stał się nudny. Zresztą jego ewolucje wyglądają średnio, dopiero Mega Swampert wygląda fajnie.

Treecko najbardziej przypadł mi do gusty. Z trawką w pysku wygląda jak cowboy. Sceptile i jego wersja Mega wyglądają trochę za bardzo jak choinka, ale najprzyjemniej mi się nimi grało. Dlatego głos na niego.

Kompan

w Gry

1piorunów

Szukam jakiejś taniej konsoli przenośnej w stylu Game Boy by można było na niej grać w klasyczne gierki, w szczególności w stare pokemony z generacji game boy advance. Miłe widziany ekran z podświetleniem. Nie chodzi mi o wierność z oryginałem, bardziej o coś taniego z emulatorem na co mogę wgrać romy i pograć bez ryzyka że ustrojstwo rozpadnie się w rękach. Wiecie gdzie i czego szukać?

 

Osobistość1piorunów

@mithrindil Przerobiłem masę konsol z Ali i wróciłem do starego dobrego grania na emulatorze w telefonie. RetroArch Emulator oraz Eclipse ale widzę że zesrałeś się z kolegą to widzę że smutni z was ludzie.

Kompan0piorunów

@jkm wlasnie ten miyoo jest praktycznie niedostępny. Jest jakaś nowa rewizja ale w cenie Nintendo Switcha a ja liczyłem na coś taniego, za kilka stówek.

Pokaż więcej komentarzy (6)

Wirtuoz

w Pokemon

3piorunów

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

W poprzedniej ankiecie wybieraliśmy ulubionego baby pokemona z 2 generacji. W sumie bez niespodzianek wygrywa Togepi (46%), dalej mamy Pichu (32%) i Elekid/Magby (18%). Duet Cleffa/Igglybuff miał zero głosów xD

Dziś ostatni pojedynek z 2 generacji, którym pożegnamy Johto. Powinna być to walka duetu legend z wieży, ale dołożyłem tu jeszcze mitycznego leśnego duszka. Którego nie miałbym z kim potem sparować, wiec też weźmie udział w ty pojedynku. Walkę czas zacząć, wybieramy między:

1. Mistrz legendarnych ptaków

2. Mistrz legendarnych psów

3. Mityczna leśna cebula

Zapraszam do głosowania.

   

Kogo lubisz bardziej?

  • Lugia44% (11 głosów)
  • Ho-Oh40% (10 głosów)
  • Celebi16% (4 głosy)

25 głosów

Wirtuoz1piorunów

Głos na Lugię. Ten pokemon przynajmniej wygląda interesująco, trochę dziwnie ale lepsze to niż kompletna nijakość. Bo z czym tu konkurować? Z kolejnym feniksowatym ptaszkiem czy może z cebulą.
Nie przepadam za Celbi, bo jeden z najgorszych filmów pokemon był właśnie o nim. Ho-Oh jeszcze się jakoś się trzyma, ale i tak wybieram Lugię.

Pokaż więcej komentarzy (3)